Ontmoet het team

Op zoek naar papier? Onze mensen zijn op de hoogte van de nieuwste trends. Laat ons je inspireren! Onze accountmanagers en ontwerpers staan ​​voor u klaar om u te helpen bij het perfectioneren van uw concept.

 

Koos Nederlof Managing Director / CEO k.nederlof@papicolor.nl
Martijn Melten Operational Director / COO m.melten@papicolor.nl
Roy Knol Commercial Director / CCO r.knol@papicolor.nl
Norbert Verbeek Export Manager n.verbeek@papicolor.nl
Kevin Nieuwenhuis Sales Manager Benelux k.nieuwenhuis@papicolor.nl
Yordi Corsten Retail Merchandiser y.corsten@papicolor.nl
Frouke Harmsen Creative Product Developer f.harmsen@papicolor.nl
Cindy Jansen Accountmanager Stationery c.jansen@papicolor.nl
Gerard Smits Accountmanager / Purchase Stationery g.smits@papicolor.nl
Hans Vreemann Accountmanager Stationery h.vreemann@papicolor.nl
Saskia van Zelst Accountmanager Stationery s.v.zelst@papicolor.nl
Diecke van de Wetering Customer Service d.vd.wetering@papicolor.nl
Melanie Bulten

Luuk Berendsen

Online Marketeer m.bulten@papicolor.nl

stagiair.papicolor@papicolor.nl

Pascal Bolwerk P&O | Finance p.bolwerk@papicolor.nl
Raymond Schuurman Finance | ICT r.schuurman@papicolor.nl
Tijs Smulders Finance t.smulders@papicolor.nl